piątek, 21 marca 2014

BGŻ Optima atakuje - nowe oprocentowanie konta oszczędnościowegoOd 18 marca bank BGŻ Optima, który kiedyś przebojem wkradł się w łaski oszczędzających na kontach oszczędnościowych, podwyższył oprocentowanie swojego sztandarowego produktu. Ogólnie na rynku lokat i kont oszczędnościowych zaczyna dziać się coś pozytywnego i to wszystko pomimo braku podwyżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Nowa oferta BGŻ Optima to promocyjne oprocentowanie 3,5% w skali roku dla nowych środków do 40 tys. złotych. Przez nowe środki rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym stanowiących nadwyżkę nad saldem początkowym (tj. saldem Rachunku Głównego na dzień 17 marca 2014 roku). Promocyjne oprocentowanie trwa do 17 czerwca bieżącego roku.

W ten sposób konto oszczędnościowe w BGŻ Optima staje się jedną z najlepszych propozycji na rynku w swojej klasie. Ja już przeniosłem swoje środki z konta w Meritum Banku. Różnica w oprocentowaniu 0,5% robi już sporą różnicę. Parę kliknięć i kilkanaście złotych więcej każdego miesiąca ;-)1 komentarz:

  1. W jaki sposób skonstruowana jest umowa pożyczkowa w BGŻ? Są tam jakieś ukryte koszta czy wszystko jest raczej czytelne i jasne dla przeciętnego, mało obeznanego w kredytach człowieka jak ja?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...