czwartek, 8 marca 2012

Lokata na szpilkach

http://www.flickr.com/photos/infomatique/4737261507/

Dziś z okazji Dnia Kobiet Getinbank proponuje Lokatę na Szpilkach, która oczywiście dostępna jest także dla mężczyzn. Jest to depozyt 4-miesięczny oprocentowany na 6,15% w skali roku, z kapitalizacją na koniec okresu. Lokatę założyć można tylko dziś, ale mamy jak zwykle w przypadku tego banku 14 dni na opłacenie wniosku.

Dostępna jest ona zarówno poprzez getinonline.pl (tu kwota min. to 1000 PLN) jak i openonline.pl (kwota min. 500 PLN). Maksymalna kwota nie została określona. Oczywiście lokatę można założyć przez internet i nie potrzeba zakładać do niej żadnego konta.

Oferta może nie jest jakoś szczególnie porywająca, nie mniej jednak w zakresie lokat na 4 miesiące jest to aktualnie najlepsza propozycja. Pomijam tu Lokatę bezkarną w BGŻOptima, bo dotyczy  ona tylko nowych klientów, a jej maksymalna kwota to 20 tys. złotych.
W tym przypadku konieczne jest także założenie bezpłatnego konta. Zaproponowana przez bank procedura jego otwierania jest dość uciążliwa. Kłopoty z dostarczeniem tokena przez Pocztę Polską opisane były już na blogach kilkakrotnie.

2 komentarze:

  1. A ja dzisiaj bylem w Home Broker rozmawiac o promocyjnym IKE dla stalych klientow Getin i OpenFinance. Wyszedlem wstrzasniety: http://www.mojaprzyszlaemerytura.pl/2012/03/kantuja-na-ike-w-home-broker.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli chodzi o IKE to proponuje założyć je w jakimś domu maklerskim np. bossa.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...