poniedziałek, 17 grudnia 2012

Uwaga lokata wspaniała siódemka w Open Online

http://www.flickr.com/photos/morberg
Wraz z obniżkami stóp procentowych maleje atrakcyjność nowych lokat bankowych i obligacji skarbowych. Z dużym zainteresowaniem przeczytałem, więc o nowej ofercie oprocentowanej na 7% w Open Online. Niestety to 7% jest z gwiazdką.


Okazuje się, że wspaniała siódemka to lokata progresywna, w której przez pierwsze trzy miesiące otrzymujemy 5% w skali roku, w czwartym miesiącu 5,5%, w piątym 6%, a w ostatnim, szóstym miesiącu trwania lokaty, 7% w skali roku. Zdaniem Open Online to mega oferta, której nie mogę przegapić. W rzeczywistości oferowany produkt oprocentowany jest nominalnie na mizerne 5,58% w skali roku.

W takiej sytuacji możemy sobie spokojnie opuścić tę propozycję. Lepiej skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w BGŻ Optima.


-->

6 komentarzy:

 1. u Leszka wszystko jest z gwiazdkami i haczykami a mało co jest warte uwagi (a jeszcze sporo nadawałoby się do KNFu)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście od paru miesięcy oferta Getin Holding jest słaba, kiedyś było inaczej i chętnie sam zakładałem u nich lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje pytanie, ile % mamy w Polsce inflacji?
  Czy te 5% to jest już ponad inflację?
  Jeśli nie, nie opłaca się skórka za wyprawę.

  OdpowiedzUsuń
 4. W listopadzie było to 2,8% względem poprzedniego roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie jest tyle różnych rodzajów i możliwości inwestowania pieniędzy, ze nie trzeba koniecznie decydować się na lokaty. Polecam Ci zajrzeć tutaj https://viennalife.pl/strefa-klienta/baza-wiedzy/inwestycje-alternatywne i dowiedzieć się jakie inwestycne alternatywne są aktualnie warte uwagi

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie jest tyle różnych rodzajów i możliwości inwestowania pieniędzy, ze nie trzeba koniecznie decydować się na lokaty. Polecam Ci zajrzeć tutaj https://viennalife.pl/strefa-klienta/baza-wiedzy/inwestycje-alternatywne i dowiedzieć się jakie inwestycne alternatywne są aktualnie warte uwagi

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...