poniedziałek, 9 lipca 2012

Lokata Prestiżowa i Lokata Vip - nowa oferta Getin Noble Bank

http://www.flickr.com/photos/sudhanwa/2330265752/sizes/n/in/photostream/
Getin Noble Bank przygotował nową promocyjną ofertę lokat terminowych. Tym razem jest to Lokata Prestiżowa i Lokata VIP. Są to standardowe lokaty na 4 miesiące oprocentowane na 6,4% w skali roku.  Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu oszczędzania. Oferta ważna jest do 11 lipca, ale złożony wniosek można opłacić w ciągu 14 dni.

Depozyty te są oferowane zarówno poprzez getinonline.pl (Lokata Prestiżowa) jak i openonline.pl (Lokata VIP). W jednym i drugim przypadku minimalna kwota lokaty to 50 tys. złotych. Ten warunek sprawia, że ta oferta jest mało atrakcyjna dla zwykłych oszczędzających.

Na rynku znaleźć można ciekawsze propozycje np. Konto Oszczędnościowe w Millennium Banku oprocentowane na 7% w skali roku. Propozycja dotyczy nowych środków do kwoty 25 tys. złotych, a promocyjne procentowanie obowiązuje do 20.08.2012.

Moje doświadczenia z tym bankiem nie są jednak zbyt dobre. W 2008 roku założyłem tam lokatę oprocentowaną chyba na 8,5% w skali roku. Jednak, żeby uruchomić lokatę trzeba było także założyć konto, które miało być całkowicie darmowe. Tak było przez 4 miesiące, potem bank zmienił taryfę opłat i prowizji i okazało się, że za konto trzeba płacić. Po skończeniu lokaty zamknąłem także konto.

Można też założyć 3-miesięczną lokatę Fantastyczna Siódemka w NeoBanku-u. Tu oprocentowanie w skali roku wynosi 7%.

1 komentarz:

  1. Niektórym bankom nie należy ufać, mam jednen zaufany bank, w którym jak już się decyduję brać jakieś ubezpieczenia, lokaty czy broń boże raty, jako stały klient nie zdzierają jak idzie.pielęgnują naszą znajomość jak ja robię pielęgnacje obuwia :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...