wtorek, 24 kwietnia 2012

Lokata Jak Marzenie i Lokata Taneczna - nowa oferta Getin Noble Bank

http://www.flickr.com/photos/eschipul/6953495894/sizes/n/in/photostream/

Jak co wtorek Getin Noble Bank przygotował promocyjną ofertę lokat terminowych. Tym razem jest to Lokata Jak Marzenie i Lokata Taneczna. Festiwal ciekawych nazw trwa więc dalej. Są to standardowe lokaty na 12 miesięcy oprocentowane na 6,4% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu oszczędzania. Oferta ważna jest do 27 kwietnia, ale złożony wniosek można opłacić w ciągu 14 dni.

Depozyty te są oferowane zarówno poprzez getinonline.pl (Lokata Jak Marzenie, tu kwota min. to 1000 PLN) jak i openonline.pl (Lokata Taneczna, kwota min. 500 PLN). Maksymalna kwota lokaty to 1 mln złotych, ale chyba nikt takiej sumy nie trzyma w jednym banku, skoro maksymalna kwota gwarantowana przez BFG w danym banku to 100 000 euro na osobę. Oczywiście lokatę można założyć przez internet i nie potrzeba zakładać do niej żadnego konta.

Tym razem Getin Noble Bank się nie popisał, bo ta oferta nie jest zbyt atrakcyjna. Na rynku znaleźć można dużo lepsze propozycje np. konto oszczędnościowe w BGŻOptiama oprocentowane na 6,5%. Aktualnie jest to chyba najciekawsza oferta na rynku kont i lokat, bo środki zdeponowane na tym rachunku można wycofać w każdej chwili bez utraty odsetek. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 10 lipca i dotyczy nowych środków do wartości 40 tys. złotych. Jedyna wada to trochę skomplikowana procedura zakładania tego konta.

Do dziś można też zakładać promocyjną lokatę na 9 miesięcy w Meritum Banku. Jej oprocentowanie wynosi od 6,5 do 6,6% w skali roku.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...