poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Lokata Majówka i Lokata na Majówkę - nowa oferta Getin Noble Bank

http://www.flickr.com/photos/70278809@N00/3209451433/
Getin Noble Bank przygotował nową promocyjną ofertę lokat terminowych. Tym razem jest to Lokata na Majówkę i Lokata Majówka. Są to standardowe lokaty na 4 miesiące oprocentowane na 6,25% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu oszczędzania. Oferta ważna jest do 2 maja, ale złożony wniosek można opłacić w ciągu 14 dni.

Depozyty te są oferowane zarówno poprzez getinonline.pl (Lokata na Majówkę, tu kwota min. to 1000 PLN) jak i openonline.pl (Lokata Majówka, kwota min. 500 PLN). Maksymalna kwota lokaty to 1 mln złotych, ale chyba nikt takiej sumy nie trzyma w jednym banku, skoro maksymalna kwota gwarantowana przez BFG w danym banku to 100 000 euro na osobę. Oczywiście lokatę można założyć przez internet i nie potrzeba zakładać do niej żadnego konta.

Kolejny raz ta oferta nie jest zbyt atrakcyjna. Na rynku znaleźć można dużo lepsze propozycje np. konto oszczędnościowe w BGŻOptiama oprocentowane na 6,5%. Aktualnie jest to chyba najciekawsza oferta na rynku kont i lokat, bo środki zdeponowane na tym rachunku można wycofać w każdej chwili bez utraty odsetek. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 10 lipca i dotyczy nowych środków do wartości 40 tys. złotych. Jedyna wada to trochę skomplikowana procedura zakładania tego konta.

Można też założyć lokatę na 6 miesięcy w Meritum Banku. Jej oprocentowanie wynosi 6,4% w skali roku.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...