poniedziałek, 21 maja 2012

Lokata Rewolwer - nowa oferta Getin Noble Bank

http://www.flickr.com/photos/szuppo/221052923/sizes/n/in/photostream/
Getin Noble Bank przygotował nową promocyjną ofertę lokat terminowych. Tym razem jest to Lokata Rewolwer. Jest to lokata na 24 miesiące oprocentowana na 6,4% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu oszczędzania. W ciągu 24 miesięcy co 6 miesięcy mamy możliwość zerwania lokaty w ciągu 3 określonych dni, wtedy jednak otrzymamy oprocentowanie 6% w skali roku. Oferta ważna jest do 23 maja, ale złożony wniosek można opłacić w ciągu 14 dni.

Depozyty te są oferowane zarówno poprzez getinonline.pl (kwota min. to 1000 PLN) jak i openonline.pl (kwota min. 500 PLN). Maksymalna kwota lokaty to 1 mln złotych, ale chyba nikt takiej sumy nie trzyma w jednym banku, skoro maksymalna kwota gwarantowana przez BFG w danym banku to 100 000 euro na osobę. Oczywiście lokatę można założyć przez internet i nie potrzeba zakładać do niej żadnego konta.

Kolejny raz ta oferta nie jest zbyt atrakcyjna. Na rynku znaleźć można dużo lepsze propozycje np. konto oszczędnościowe w BGŻOptiama oprocentowane na 6,5%. Aktualnie jest to chyba najciekawsza oferta na rynku kont i lokat, bo środki zdeponowane na tym rachunku można wycofać w każdej chwili bez utraty odsetek. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 10 lipca i dotyczy nowych środków do wartości 40 tys. złotych. Jedyna wada to trochę skomplikowana procedura zakładania tego konta.

Można też założyć zwykła lokatę na 6 miesięcy w FM Banku oprocentowaną na 6,3% w skali roku, a po tym okresie rozejrzeć się za jakąś ciekawszą ofertą.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...