środa, 30 marca 2011

Polecane strony i serwisy

źródło: http://gross.pl/informacje/polecane-strony-www/

Postanowiłem umieścić na blogu zakładkę polecane strony. Będę zamieszczał tam linki do serwisów i stron internetowych często używanych przeze mnie.

Zaczynam od trzech serwisów:

Antykwariat numizmatyczny - to jedna z najbardziej wiarygodnych w Polsce firm numizmatycznych. Oprócz sklepu internetowego (z pięknymi skanami monet) oraz sprzedaży poprzez aukcje allegro, organizują także aukcje stacjonarne. Jeśli nie interesuje Cię numizmatyka, ale chciałbyś zainwestować w złoto fizyczne możesz także wykorzystać ten serwis. Wystarczy trochę poszukać i można kupić złote monety w atrakcyjnej cenie (cena złota publikowana przez NBP powiększona o marżę 5-6%).

John Mauldin - jeden z najciekawszych komentatorów ekonomicznych w Stanach Zjednoczonych, autor wspaniałego co tygodniowego newslettera Thoughts from the Frontline (1,5 mln subskrybentów na całym świecie), którego pisanie poprzedzone jest zawsze przez autora lekturą wielu tekstów ekonomicznych i giełdowych z ostatniego tygodnia. Jeśli chciałbyś w praktyce ćwiczyć czytanie po angielsku to ten newsletter jest właśnie dla Ciebie. John Mauldin wyjaśnia wszystko używając prostych słów zrozumiałych także dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Jest także współautorem książki Endgame: The End of the Debt SuperCycle and How It Changes Everything, która wyjaśnia jakie konsekwencje dla świata i zwykłych ludzi będzie miało bardzo szybko rosnące zadłużenie kolejnych krajów wysokorozwiniętych i jakie czekają nas problemy związane z obsługą tego stale zwiększającego się długu publicznego.

Fundamentalna.net - Fundamentalna wyszukiwarka giełdowa, serwis opracowany przez jednego z blogerów, który pozwala wyszukiwać według różnych kryteriów fundamentalnych spółki giełdowe. Więcej szczegółów na samej stronie i na blogu 10 procent rocznie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...